Electroneum podpisuje umowę z gigantem telekomunikacyjnym XIUS!

0
500

ETN pierwsza tak mobilna kryptowaluta łączy się z bazą abonencką wynoszącą ponad 65 milionów ludzi.

XIUS to działająca w branży telekomunikacyjnej marka Megasoft. Jako lider rynku usług mobilnych i płatności XIUS ma ponad 230 wdrożeń dla klientów na 6 kontynentach, przy czym miesięcznie ponad 1 mld dolarów przetwarzanych transkacji. Siedziba firmy znajduje się w Massachusetts w USA, a jej globalne centrum dostaw w Hyderabad w Indiach.

Xius ma 25-letnią historię innowacji, składając w sumie ponad 120 zgłoszeń patentowych. We współpracy z Electorneum XIUS pokazał niezwykłą klarowność wizji i wiary w kryptowalutę jako naprawdę opłacalne rozwiązanie w zakresie płatności.

Zasięg i specjalistyczne możliwości oprogramowania XIUS Payment Manager będą nieocenione, ponieważ Electroneum współpracuje z XIUS na rzecz integracji ETN jako metody płatności w Ameryce Łacińskiej. Ta współpraca ułatwi również promocję mobilnej aplikacjo wydobywczej Electroneum jako sposobu na obniżenie kosztów połączeń telefonicznych.

Wzrost ETN Styczeń 2018

Jest to ogromny krok naprzód dla Electroneum, ponieważ dąży do tego, aby stać się pierwszą kryptowalutą, które wejdzie w masową konsumpcję. Od momentu pozyskania 40 milionów dolarów w ICO, z blisko 500 000 zarejestrowanymi użytkownikami, Electroneum ciężko pracowało aby stać się realną propozycją dla firm telekomunikacyjnych. Ta umowa, pierwsza z kilku obecnie realizowanych, zdecydowanie ustanawia Electroneum jako jedną z najbardziej ekscytujących kryptowalut na świecie.

Inwestorzy odnotowali już zwroty w wysokości do 800%, a takie informacje tylko zwiększą globalne zainteresowanie walutą.

 

ETN możesz kupić na giełdzie Cryptopia!

https://www.cryptopia.co.nz

Electroneum pojawi się niedługo na innych giełdach, więc warto już teraz zaopatrzyć się w tą walutę i jej potężny wzrost w 2018 🙂

Osobom, które ze mną współpracują mówiłem już o ETN kilka tygodni temu 😉 Więc z pewnością jest to dla nich wspaniała informacja i jeszcze większy zwrot inwestycji! 🙂

HODL!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here