Dlaczego sprzedajesz właśnie teraz?

2
307

Jest 11 stycznia i z dziwną miną oglądam morze czerwieni na swoim komputerze, patrząc na notowania większości kryptowalut. Myślę sobie: “Są ludzie, którzy teraz sprzedają!” Więc jeszcze bardziej niż kiedykolwiek jest to doskonały czas, aby wyjaśnić kim dokładnie jesteś z pieniędzmi, które wydajesz na kryptowaluty.

To niesamowicie spekulacyjna inwestycja. Istnieją rządy na całym świecie, które próbują ograniczyć wydobywanie i handel kryptowalutami. Czasem bez ważnego powodu! Nie myśl, że inwestujesz obok miłej starszej pani z kościoła. Inwestujesz w Syrii, Korei Północnej, Iranie, Wenezueli i jeszcze dłuższej liście państw. Nie zapominajmy, skąd wzięła się krypto-waluta. Bitcoin był powszechnie uważany za technologię kryminalną, a duża część społeczeństwa nadal w to mocno wierzy(bez jednego…pojedynczego…pierdol***** wyszukiwania w Google)!

Dlaczego ma to znaczenie, gdy rynek jest czerwony? Bo na Twoich oczach widzisz piękno nieuregulowanego rynku pełnego amatorów. Przestraszony pieniądz jest tym, co teraz rządzi rynkiem. Masz ludzi, którzy zaciągnęli kredyty hipoteczne, pożyczki, a nawet sprzedali nieruchomości, by kupić więcej kryptowalut. Azja poszła tak szalenie, że teraz wierzymy, że ceny na giełdach są fikcyjne. Powód, dla którego korzystasz z kryptowalut dotyczy dni takich jak ostatnie. Czytelniku czytający moją stronę, znam Cię! Poszukujesz wolności finansowej, jednocześnie mając bezpośredni wpływ na przyszłość pieniędzy. Jesteś przeciwieństwem przyjaciół i rodziny, a niewielu wierzy w Twoje słowo na temat tej nowej i innowacyjnej technologii. Dlaczego więc, do diabła, przerywasz swoje sprzeczne zachowanie, gdy tylko przekroczyłeś drzwi? To właśnie ostatnie zachowanie tworzy dla ciebie pieniądze!

Więc zróbmy tutaj krok wstecz. W tym dniu, jakie mamy możliwości? Cóż, jeśli przeczytasz moje następne artykuły dowiesz się, że masz indeks około 10 możliwych do zainwestowania blockchainów. Niektóre z nich mogą spadać, a niektóre czekać na nowe wiadomości, które z pewnością stworzą kompletnie odwrotną sytuację.

Oto strategia, która może obniżyć Twoje tętno, a także daję duża szansę, aby zarobić trochę pieniędzy w jednym z najważniejszych dni miesiąca na kryptowalutach.

Kup 50$ swojego celu po cenie, którą lubisz. Będę używał siebie jako przykładu. Ilekroć widzę 12 dźwignię Bitcoin, to jest to automatyczny zakup dodatkowej pojemności w portfelu. Jeśli po tym spadnie do 5000$, siema, pewnie poczekam na odzyskanie swoich funduszy wieczność albo i nie. I tutaj jest piękno tego rynku. Przechowuj pieniądze w cenach które lubisz. Nie polecam 0.000002 buy stop 0.00003000, gdy tylko podpórka świeczki zostanie przycięta. Nikt nie ma na to czasu. Wiesz, jakie ceny wyglądają dobrze, jeśli obserwujesz rynek w przeciągu ostatnich tygodni. Zaufaj sobie, że znasz i wiesz jaka będzie doba cena za inwestycję o wartości 50$. Kontynuuj sprawdzanie. Jeśli idzie w górę, dobrze! Jeśli idzie w dół, jeszcze lepiej! To nie jest strategia do wykorzystania w niedziałających walutach. Nie wiem, jak ludzie w nie inwestują, więc zapytaj ich. Chodzi mi głównie o waluty, które od długiego czasu umarły na wykresach.

Waluty, które kupujesz, to także te, które mają nadzieję na przyszłość w zarabianiu dużych sum, z potencjałem potężnego kapitału oraz sporego zainteresowania społeczności. To jest powód, dla którego wszyscy są na rynku. Spekulowanie, kto w tym szaleństwie rzeczywiście ma coś, co zadziała W PRZYSZŁOŚCI. Musimy skoncentrować się na wyznaczaniu przez rządy parametrów, zanim naprawdę zobaczymy ceny, które wcześnie adaptujemy. i na które zasługujemy. W tym artykule nie słyszysz o sprzedaży krypto. Nie ma żadnej. Zachowaj to, co masz i trzymaj to przez swoje życie. Niewątpliwie to może być wyboista przejażdżka po wykresach.

To jest wspaniały dzień, nie zły. Wszyscy szukamy następnej wielkiej rzeczy. Bez względu na to, jakie jest Twoje przekonanie do tej wielkiej rzeczy, są szanse, że teraz jest w dołku. Zawsze jest czas na zastanowienie się nad swoimi ograniczeniami oraz na to, jakie są Twoje cele na rynku kryptowalut. Zanim kupisz choćby jedną monetę, zawsze upewnij się, że wiesz, jaki jest Twój plan wyjścia. Plan na zysk.

To jest moja strategia, którą stosuje, nie polecam jej nikomu i nie należy jej uważać za poradę finansową. Mój cel napisania tego artykułu to inspirująca myśl i TYLKO MYŚL!

 

Chcesz dołączyć do mojego Telegrama? Pisz na [email protected]

 


2 KOMENTARZE

  1. Na poczatku panikowalem jak mala dzieczynka jak zobaczylem spadki krypto ktore mialem. Nie bede klamal czesto sprzedalem na dolku jak inni Janusze. Po czasie obserwowania gieldy itd zrozumialem jaka wartosc mnie zadowala. Z ta rodzina to jakbym siebie widzial, wyjete z zycia. Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here