Alokacja zasobów w Kryptowalutach

0
254

Rynek kryptowalut daje jedyny sposób, aby ludzie tacy jak Ty i ja na całym świecie mogli osiągnąć swobodę finansową. Poprzez ICO, inwestowanie strategiczne lub “głupie szczęście” daje nam lepsze lub gorsze możliwości każdego dnia, aby drastycznie zwiększyć wartość naszego portfela przy minimalnej inwestycji początkowej.

Skoro już to zrobiliśmy, porozmawiajmy o inwestowaniu jak dorośli na rynku zaprojektowanym dla dzieci.

Najpierw omówmy branżę. Branża kryptowalut zaprojektowała różne super autostrady w internecie, które umożliwiają szybki transfer prawie każdej formy danych. Obecnie przemysł koncentruje się na przekazywaniu i rozliczaniu pieniędzy, a skalowalne udostępnianie danych i treści powoli staje się rzeczywistością. Samochody jeżdżące po tych super autostradach to kryptowaluty. Każdy samochód jest zaprojektowany do poruszania się po autostradzie w określony sposób, z korzyścią dla użytkownika. Anonimowość, szybkość, przejrzystość, niezależnie od tego, co próbuje zrobić kierowca. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że istnieje samochód zaprojektowany dla każdego kierowcy. Na przykład mamy udaną monetę, która koncentruje się na przetwarzaniu transakcji dentystycznych w minimalnej geografii.

Obecnie istnieją tysiące możliwych do zainwestowania monet na różnych rynkach całego świata. Większość monet, które widzisz dzisiaj, w tym te w pierwszej 10 w kapitalizacji rynkowej, to projekty. Nie firmy! Są w fazie początkowej swojej działalności i mają crowdfunding w skali i formacie nigdy wcześniej nie widzianym. Tutaj sprawy stają się trudne. Niezależnie od tego, z kim rozmawiasz, nikt nie będzie w stanie stwierdzić, czy kiedykolwiek funkcjonujący biznes nie będzie funkcjonował. Każda inwestycja w projekt jest całkowicie spekulatywna na podstawie analizy mapy drogowej, whitepapers i tła zespołu. Cena każdej monety zmienia się w sposób niezrozumiały. Bardzo popularną historią jest moneta, która może zainicjować niesamowite partnerstwo z jakąś firmą, aby skorzystać z drogi blockchain i nadal obniżać się o 20-30% w ciągu dnia. Kluczowym słowem tutaj będzie: irracjonalny.

W końcu, jak być racjonalnym na nieracjonalnym rynku. Odpowiedź na to pytanie brzmi dlaczego oglądasz filmy z Youtube takie jak zażywanie narkotyków, pobierasz Telegrama gdzie dla każdego celu cenowego dostajesz 15 reklam na twarz, czytasz artykuły takie własnie jak ten. Postaram się nie zawieść moich czytelników i przedstawić swoją opinie na temat poruszania się po rynkach, to co stosuję od kilku lat. Są dwie zasady: 1.Inwestuj w firmy, nie w projekty. 2. Dostępne zapotrzebowanie jest znacznie ważniejsze niż Twitter i Telegram

1. Inwestuj w firmy, nie w projekty

Większość pieniędzy straconych w kryptowalutach to pieniądze postawione na projekty, które nie mają produktu lub klientów. Rynek ICO to kompletna masakra. Przykładem jest PornCoin – podczas ICO, CEO zniknął z całą zaszyfrowaną walutą, którą własnie otrzymał 😀 2018 to idealny rok burzowy. Nie musisz marnować czasu na monety porno, gdy istnieją monety, które już mają działające firmy, które handluje się na tej samej giełdzie.

Jakich firm szukać? Tych najbardziej logicznych! Jeśli nie ma to dla Ciebie sensu, dlaczego miałoby to sens dla funduszu hedgingowego lub instytucji, która będzie je przeglądać za dwa miesiące. Jedyne inwestycje jakie mam to te, które: A. Zarabiają pieniądze B. Mogą pojawić się na celu amerykańskich instytucji oraz firm jako potencjalna inwestycja. Te dwa filtry pozwolą Ci uzyskać maksymalnie 10 walut. Z tych 10 walut, prawdopodobnie 3 z nich będą w przeciągu 3-5 lat dalej zarabiać. Nigdy, przenigdy, nie inwestuj w jedną lub dwie rzeczy. Jeśli chcesz tylko jedną inwestycję, kup Ethereum. Utworzenie indeksu różnych działających firm ograniczy straty, które możesz ponieść w ciągu jednego dnia. Ryzyko w ciągu tygodni, miesięcy i lat nie może zostać zmniejszone. Kryptowaluta jest nowa.

2. Dostępne zapotrzebowanie jest znacznie ważniejsze niż Twitter i Telegram

Rynek kryptowalut nie jest uregulowany. To chyba pierwsza rzecz, którą mówię ludziom, kiedy pytają mnie co to jest ten cały Bitcoin itd. Wszystko może się tutaj zdarzyć i wszystko się dzieje. Nazywasz to scamem i pewnie scam wydarzył się tysiące razy, jak nie miliony. Twitter, Telegram i YouTube spowodowały więcej strat niż zysków. Jeśli wysłuchałeś pierwszej zasady, wiesz, że masz bardzo mało firm w które możesz inwestować. Dostępne zapotrzebowanie jest tym, na co patrzę po rozpoznaniu firmy. Chcę aby cena była bardzo wrażliwa na nowych inwestorów, w nich jest ryzyko że cena będzie bardzo wrażliwa na ich wyjścia. Jeśli inwestuję w funkcjonujący biznes przy bardzo małej ilości monet, mam monetę która jest używana w funkcjonującym blockchainie, której nie posiada za wiele osób. Pomyśl o wszystkich monetach, o których wiesz i o ludziach, których znasz, którzy w nie zainwestowali. Czy ich używają? Nie! Oczywiście że nie! Są to tak zwane tokeny “GoFundMe”. które mają czysto wewnętrzną wartość. Ludzie trzymają je zamknięte w skarbcu. Jeżeli coś ma 4,000,000 zapotrzebowania, a niektórzy z nich mają duże odsetki, rynek jest ograniczony podażą. Zakładam, że ceny będą musiały wzrosnąć, aby zachęcić ludzi takich jak ja do wyrzucenia swoich walut z cold storage. To jest zakład. Nie fakt.

W tej chwili ta strategia przyniosła mi wiele. W ciągu 3/6 miesięcy wierze, że strategia wynagrodzi mi znacznie więcej. Nie inwestuj w nowe technologie. Wykorzystaj swoje umiejętności komputerowe, aby zainwestować z wyprzedzeniem w rzeczy, o których wiesz, że zainwestują w nie głębokie kieszenie. Przy niewielkiej podaży potrzebujesz tylko kilku większych chłopców, aby dostać swój zysk. Jestem w 100% pewien, że monety, w które zainwestowałem, nie są najlepszą technologią na rynku. Nie ścigaj technologii. Ścigaj pieniądze!

Nie opisuj kryptowalut jako coś co jest mega skomplikowane, utrudniasz sobie zrozumienie tego rynku. Jest to wysoce spekulacyjna kategoria inwestycyjna, która dopiero się kształtuje. Korzystając z dwóch reguł, możesz utworzyć indeks monet, który da Ci największe prawdopodobieństwo zwrotu. Wynika to z tego, że limit rynkowy w kryptowalucie wzrośnie. Stworzenie indeksu z już zebranymi profitami, walutami o niskiej podaży złagodzą Twoje ryzyko, zwiększając Twój zysk!

To jest moja strategia i zachęcam do zapoznania się z nią. Nic z tego, co mówię, nie jest poradą finansową!

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here