Crypto: Dlaczego najlepsze jest przed nami

0
247

W ostatnich dniach dobre wiadomości były rzadkie zarówno dla inwestorów akcyjnych jak i kryptowalutowych. Inwestorzy giełdowi mają większą niepewność. Ceny akcji były napędzane przez niższe o 40 lat stopy procentowe. Ta gra się skończyła i inflacja rośnie, oznacza to wyższe stawki. To z pewnością źle wpłynie na ceny akcji.

Z biegiem czasu kryptowaluty będą postrzegane jako narzędzia antyinflancyjne, które mogą okazać się bardzo dobrą wiadomością dla wszystkich, którzy przetrwali zmienność ostatnich czasów.

NIE TRZEBA BYĆ NEGATYWNYM

Dla inwestorów BTC, ETH i innych kryptowalut łatwo jest usiąść i ogłosić, że najgorsze jest już z tyłu. Po ostatnich dniach i tygodniach Bitcoin spadnie o kolejne 55% lub Eter o dalsze 33%? Jest to bardzo mało prawdopodobne, aby tak się stało!

Cena Bitcoina powróciła do hiperbolicznego ruchu, który rozpoczął się pod koniec listopada ubiegłego roku, ale nadal wynosi 7000%+ powyżej poziomów z lutego 2017 roku.

Dla Ethereum obraz jest jeszcze lepszy. Cena Ethera jest prawie trzykrotnie wyższa niż w listopadzie ubiegłego roku. Gdzie indziej można ponieść takie straty i nadal tak dobrze skończyć?

SENTYMENT PRZYSŁANIA LOGIKĘ

Inwestorzy szukają logiki, aby zaplanować swoje strategie. Analiza techniczna ostatnio była bardzo ponura, ale tego można było się spodziewać.

W grudniu nastąpiło załamanie chińskiego rządu, wkroczyła kolejna Korea Południowa, a teraz dowiadujemy się, że organy nadzoru finansowego w Japonii będą przeprowadzać inspekcje niektórych giełd kryptowalut z uwagi na podatność na ataki cybernetyczne.

Rządy z deficytem głodu na całym świecie starają się pozbierać podatki od wygranych inwestorów w kryptowalutach, US Internal Revenue Service czerpie korzyści z nowego prawa podatkowego. Proponowana regulacja kryptowalut wydaje się regularnie pojawiać w nagłówkach.

Za każdym razem, gdy rząd ingeruje w nastroje inwestorów biznesowych, negatywne obroty stają się ujemne. Logika może dyktować ruchy trzech największych krajów azjatyckich, reprezentujących wysiłki na rzecz poprawy bezpieczeństwa, które ostatecznie przyciągną więcej inwestorów. Jednak uczucia tracą znaczenie w większości przypadków.

NIC NOWEGO

To, co dzieje się obecnie, nie różni się od sytuacji, w których prawie każdy świat zmienia innowację z samochodu na internet i nie tylko. W przypadku kryptowalut konieczne jest uznanie wartości wykraczającej poza czystą spekulację. W przeciwnym razie są one niczym innym, jak tylko innym instrumentem finansowym o ładnej twarzy.

Możemy twierdzić, że jest to oczywiste, ale obecnie negatywne nastroje pochodzą od różnych organów rządowych, których celem jest osłaniać swoich obywateli przed “bańką”. W tej chwili świat przeoczył kluczowe zalety walut takich jak Bitcoin, Ripple i Litecoin: płynne przekazywanie pieniędzy w dowolnym miejscu na świecie 24/7. Gdy coś się stanie, aby zwrócić uwagę na zastosowania tej technologii, logika zostanie przywrócona na planetę.

Czytelnicy zidentyfikują nasze nastawienie do Ether i istnieje ku temu powód. Sama natura platformy open source oferuje nieograniczone aplikacje, które przeciętny inwestor może posmakować, dotknąć i poczuć. Tak, są wszystkie te historie o nieudanych ICO, które korzystały z platformy ETH, ale jest to część procesu rozwoju.

SZYBKOŚĆ I KOSZTA STAJĄ SIĘ KLUCZEM

Zanim nastąpi powszechne przyjęcie, należy rozwiązać bliźniacze kwestie prędkości i kosztów. Obecne letargiczne tempo przetwarzania wynoszące mniej niż 20 transakcji na sekundę to jedno, ale pomysł ultra niskich kosztów jest żartem. W ubiegłym roku odnotowano wzrost liczy tysięcy przypadków użycia. To zainspirowało inwestorów i wysłało ceny kryptowalut na rekordowe poziomy. Od tego momentu przekazywanie szczegółowych technologii do aplikacji na rynek masowy jest tym, co powinno podnosić ceny. Jest to o wiele mniej sexy, ale dodaje znacznie więcej wartości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here