Ustawienia Intralogic – jak to rzeczywiście wygląda?

1
379

W ostatnim okresie dostajemy sporą liczbę zapytań o nasze ustawienia. Znaczny procent jest o cenę, dokładniej; “dlaczego jest tak tania?”.

Nasza cena wynosi 1 LSK miesięcznie i jest niezmienna. Jeżeli Lisk spadnie do 1 złotego to dalej będziemy utrzymywać taką opłatę jaką ustanowiliśmy. Często kupujecie ustawienia od “Facebookowych ekspertów” płacąc nawet powyżej 1500 złotych. Nie dajcie się wciągnąć w taką transakcję, jeżeli ktoś chce wam sprzedać ustawienia bota Intralogic, to musi sam z nich korzystać. Nasz zespół ciągle ma w planach ulepszenie naszych ustawień, testujemy każde zmienne; co wiąże się ze stratą kapitału na testy. Nigdy nie dajemy naszym subskrybentom nie przetestowanych ustawień. Liczy się dla nas jakość, jeżeli ktoś nie chce w to wierzyć, nie musi dalej czytać. Jest wiele innych “sprzedawców”, “ekspertów” którzy z pewnością zgarną opłatę za ustawienia i niczym statek widmo przestaną istnieć w internecie.

PO CO OPŁATA?

Dlaczego pobieramy opłatę skoro sami używamy ustawień? W górnej mierze opłata, która pobieramy jest przeznaczana na testy, opłaty związane z serwerami, stroną internetową i innymi narzędziami, których używamy do monitorowania rynku kryptowalut. Tak abyście Wy nie musieli tego robić całe dnie. Staramy się dobierać najlepsze pary walutowe względem sytuacji na rynku. Podawać informacje odnośnie ręcznych inwestycji czy też ICO. Podajemy tylko w 100% sprawdzone projekty, a wierzcie bądź nie, sprawdzenie niekiedy jednego dobrze dobranego ICO – to kilkanaście godzin sprawdzania. Dlatego dajemy informację jak InsurePal, które było w cenie 0.1$ w ICO, gdzie po miesiącu złapało ponad 0.4$ na giełdzie.

Kolejną rzeczą na którą przeznaczamy budżet z subskrypcji to opłata naszych kontaktów odnośnie pompowania walut, czy też ważnych sygnałów nadchodzących na daną giełdę.

SPOŁECZNOŚĆ

Próbujemy zbudować społeczność, która będzie razem dobrze współpracować, wspomagać się na swojej początkowej ścieżce kryptowalutowej. Nikogo nie zmuszamy do bycia członkiem naszej grupy.

Dla nas każda nowa osoba, która zdecyduje się na współprace z nami to już sukces 🙂 Wiemy jak sporo stron internetowych, ogłoszeń, stron facebookowych jest w sieci z ustawieniami, więc cieszymy się, że jakimś sposobem znaleźliście się na naszej stronie.

Gdy tylko nasza grupa osiągnie minimalny założony przez nas rozmiar, będziemy organizować co jakiś czas losowania kryptowalutowe, gdzie będziemy przelewać różne kryptowaluty na portfele naszych członków. Tak aby umilić wam członkostwo, oraz fundusze których nie będziemy wykorzystywać do testów, zostały jakoś wykorzystane 🙂

“Lepiej mieć lwa na czele owiec, niż owcę na czele lwów.” – Daniel Defoe

USTAWIENIA

Nasze ustawienia może nie są idealne, pomimo ostatniej aktualizacji, już mamy w planach testowanie kolejnych zmiennych. Jednak na tą chwilę są zadowalające nasze zespół i sądząc po opiniach aktualnych subskrybentów – dla nich też. Przy gwałtownym spadku bot nie sprzeda danej waluty ze stratą, będzie czekał na powrót kursu, w między czasie wykorzysta pozostały % stawki bid na zwiększenie zakupu danej kryptowaluty, tak aby w przypadku wzrostu do potencjalnego zarobkowego kursu, stworzyć znacznie zwiększony zysk. Przy gwałtownym spadku może zamrozić jakąś kryptowalutę na dłuższy okres, tutaj już indywidualnie pozostawiamy decyzję, czy ktoś będzie chciał sprzedać ze stratą. Publikujemy nasze porady na kanale Telegram.

Szukasz ustawień? Chcesz mieć pełne wsparcie w swoich początkach z botem?

Napisz na [email protected] – nasz zespół stara się pomóc od początku do końca. Nie masz się czego obawiać 🙂

 

1 KOMENTARZ

  1. Dzięki takim wpisom wiem, że mam kontakt z normalnymi ludźmi którzy oddają się w pełni temu co robią. Zgadzam się w 100% z tym co napisaliście, drugi miesiąc jestem z wami i nie mam problemów z kontaktem i nawet gdy bot zamroził mi kryptowaluty jakoś nie przejąłem się bo kazaliście czekać i bot odbił to co zamroził. Tak jak ktoś wspomniał pod jakiś postem, cena za wasze usługi jest śmieszna, bo dostajemy pełen pakiet za “stówkę”. Znajdźcie mi taką ekipę w tej cenie co daje takie info i ma takie podejście. Miłego dnia wszystkim!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here