3 powody, dla których warto trzymać TRON (TRX)

0
1765

TRON (TRX) – jeśli było coś dobrego do zrobienia z najnowszej depresji na rynkach kryptowalutowych, od nowa skupiono się na kryptowalutach, które wykazują użyteczność w świecie rzeczywistym. TRON, w krótkim czasie na rynku, opracował pasjonującą grupę krytyków, którzy próbowali oznaczyć monetę jako vaporwave i system pomp, pomimo rosnących dowodów przeciwnych. Podczas gdy TRON może nie mieć funkcjonującej waluty na tym samym poziomie co Bitcoin, Litecoin lub Ripple, TRX przeszedł długą drogę od pierwszego uruchomienia we wrześniu 2017 roku. W tym czasie TRON i założyciel Justin Sun byli w stanie umocnić rzeczywiste partnerstwa z platformami tak szerokimi, jak branża gier oraz rowerów. Wdrożenie głównej sieci TRX w Q1 2018 jest pozytywnym znakiem zarówno dla zespołu programistów, jak i przyszłości TRON, ponieważ moneta jest w stanie rozwijać własną platformę walutową, zamiast być kolejnym tokenem EC20.

Oto trzy powody, aby twardo trzymać TRON, szczególnie kiedy wchodzimy w okres odnowy rynku kryptowalut

Spadek TRX o 80% to szansa na ogromne zyski

Dotychczasowe wyniki nie gwarantują przyszłych wyników. W ten sposób: TRX może znacznie zwiększyć zyski w stosunku do reszty rynku. TRON rozpoczął obrót na poziomie 0.30$, a na giełdzie obecnie wyceniany jest na 0.04$. Gwałtowny spadek wartości odstraszył początkujących i ostrożnych inwestorów, a także stworzył kontyngent rozgniewanych FUD-atorów. TRON zdołał zbudować kapitalizację rynkową o wartości 20 miliardów dolarów w mniej niż cztery miesiące bez w pełni działającego produktu i kilku partnerstw. Oświadczenie to wskazuje na wykupienie/przewartościowanie warunków sprzed depresji rynkowej, ale pokazuje również emocje związane z projektem TRON i oczekiwaniem wielkich rzeczy.

Niektóre z nich można przypisać oznakowaniu i promocji oraz założycielowi Justinowi Sun. Istnieje również segment zwolenników kryptowaluty, którzy są skłonni zainwestować w projekty zajmujące się problemami na dużą skalę. Ripple podąża za bankami i branżą finansową – co nagrodziło posiadaczy 17000% zyskiem w mniej niż rok. TRON podejmuje równie poważny problem, odnawiając przemysł rozrywkowy i modernizując go do możliwości kryptowalut. Warren Buffet może być znany ze swoich obraźliwych wypowiedzi na temat kryptowalut, ale wciąż możemy zastosować jedną z jego bardziej znanych strategii inwestycyjnych: “Czas na kupowanie jest wtedy, gdy na ulicach jest krew”. Nastąpiła znaczna liczba rozprzestrzeniania się nienawiści i strachu o TRON, który odpowiada typowemu Crypto-FUD. Cena waluty spadła o ponad 80% od czasu ostatniego ATH, pomimo rosnącej listy nowych partnerstw, implementacji w realnym świecie i nadchodzącej premiery Main Net. Podczas gdy cena TRON podwoiła się od momentu zanurzenia do 0.025 w najgorszej sytuacji na rynku, na ulicach nadal jest wystarczająco dużo krwi, aby zagwarantować zainteresowanie inwestorów.

Partnerstwo GAME.com i TRX w grach

TRON Dogs może brzmieć głupio dla niektórych bardziej zagorzałych inwestorów TRX, lub tych zaintrygowanych nadchodzącym startem Main Net, ale zapewnia użyteczność TRON, której brakuje większości kryptowalut. Podobnie jak rola, którą Crypto Kitties odegrał w Ethereum, gdy wprowadził nowy rynek inwestorów i entuzjastów projektu. Będzie wiele osób, które odkryją gry TRON Dogs i gry zintegrowane z TRX na Game.com, osoby nie zainteresowane kyptowalutami i nie interesujące się TRONEM. Ci ludzie będą kupować TRX tylko do gier, funkcja, która zwiększa płynność waluty na rynku, generując więcej popytu niż może utrzymać sam sprzedawca.

Pomyśl o TRON Dogs i innych źródłach gier podobnych do rewolucyjnej funkcji LitePay dla Litecoin. Teraz ludzie mają powód, by kupować i wydawac TRX, dzieki czemu warunki rynkowe są zdrowe, poza spekulacją cenową, która stanowi większość transakcji na giełdach. Inwestorzy branżowi i opinia publiczna będą coraz bardziej znużeni kryptowalutą, jeśli technologia nie okaże się użyteczna w rzeczywistym świecie. Przypadki użycia, nawet coś tak przyziemnego jak TRON Dogs, dają legalne życie walucie i są przykładem użycia, które można zastosować dla krytykujących TRON. Gaming jest podstawową zasadą dla branży rozrywkowej i branży, która może poważnie zakłócić TRON poprzez implementację kryptowalut. Gaming łączy się doskonale z rosnącym przyjęciem TRON. Wraz z łatwiejszą implementacją kryptowaluty i ulepszeniem interfejsu użytkownika dla klientów, programiście znajdą nowatorskie implementacje dla TRX, które mogą mieć wykładniczą walutę.

Justin Sun to kolejna Wielka Rzecz w kryptowalutach

Możesz powiedzieć wiele rzeczy o Justin Sun i sposobie, w jaki radził sobie z promowaniem swojej waluty do tego punktu, ale absolutnie musisz dać mu kredyt na zbudowanie 3,5 miliarda dolarów firmy w mniej niż pół roku. Xu Le, CEO Game.com, słusznie uznał Justina za typ założyciela, który ma potencjał do wielkich rzeczy. W wywiadzie dla Tron.Live, Le przeszedł do historii stwierdzając, że był pod wrażeniem sposobu, w jaki firma Sun’a była w stanie się skalować i wyobraża sobie świetlaną przyszłość dla ich partnerstwa.

W porządku jest być sceptycznym wobec Justin’a Sun’a. Było wielu inwestorów, którzy chcieliby, aby Sun zamknął swoje konto na Twitterze lub trzymał je wyłącznie w celach informacyjnych, zamiast wyłudzać informacje i kusząc odbiorców. To uczciwa ocena i oczekiwanie, jak powinni zachowywać się twórcy krypto. Ale zdolność Sun’a do promowania i wprowadzania na rynek ma również wartość. Im więcej osób jest podekscytowanych potencjałem kryptowaluty, tym większa szansa na adopcję. TRON nie jest kolejną walutą specyficzną dla transakcji: projekt buduje całkowicie nową platformę i sieć, aby konkurować na wzór Ethereum. To otwiera drzwi do wykładniczego przyjęcia i wdrożenia, gdy tylko stanie się dostępne dla mas. To nie jedna osoba lub jeden zespół programistów sprawia, że technologia się rozwija – to zbiorowy wysiłek wielu osób budujących jednocześnie, dzieląc się pomysłami i dostosowując się do przełomów innych. Pomyśl o drukarkach 3D. Koncepcja drukarek 3D istnieje od lat 80 dwudziestego wieku, kiedy to Chuck Hull założył 3D Systems. Jednak dopiero w ostatnim dziesięcioleciu, kiedy drukarki 3D stały się uproszczone i wystarczająco tanie,aby ludzie mogli je posiadać i działać, rzeczywistość wdrożenia i rosnąca użyteczność spowodowały, że technologia stała się wykładnicza. Kryptowlauta podąża za podobną trajektorią cyklu Gartner Hype Cycle dla technologi, a TRON jest przykładem mikrokosmosu w branży.

Justin Sun zamierza pocierać niektórych inwestorów w niewłaściwy sposób. Sprawi, że niektórzy ludzie będą rozgniewani na jego taktyki awansu, które powodują podwyższone oczekiwania. Jednak w ciągu całego życia TRON przyciągnie uwagę, która w przeciwnym razie spogląda na TRX. Sprawi, że ludzie – media, inwestorzy, deweloperzy – będą zaintrygowani jego projektem, a tym samym dadzą mu szansę na rozwój. Spójrz na 100 najlepszych kryptowalut na CoinMarketCap. Ponad połowa tych walut umrze, pomimo wyceny w milionach i miliardach dolarów, w ciągu najbliższych kilku lat z powodu braku przypadków użycia i opóźnienia rozwoju. TRON unika tego losu z pomocą niestrudzonego założyciela, który chce, aby jego waluta osiągnęła sukces.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here