Airdrop Kryptowalut czyli Darmowe Kryptowaluty 2018!

0
455

Co to jest Airdrop Kryptowalut?

Zrzut krypto polega na tym, że projekt blockchain rozprowadza darmowe tokeny lub monety do społeczności kryptowalutowej.

Aby być odbiorcą zrzutów krypto, często jedynym wymogiem jest przechowywanie monet z odpowiedniego bloku blockchain w twoim portfelu. Przykładami tego rodzaju zrzutów są Byteball, Stellar lumen i OmiseGo. Te zrzuty wymagały potwierdzenia, że ​​jesteś właścicielem Bitcoinów lub Ethereums w określonym czasie bloku blockchain.

Inne (często mniejsze) zrzuty wymagają postów w mediach społecznościowych lub dołączenia do kanału Telegram. Ten formularz zyskuje na popularności od września 2017 r. Obecnie jest to hype, aby wypełnić formularz Google za pomocą adresu e-mail, telegramu, adresu twitter i portfela, aby otrzymać darmowe tokeny. Ten format jest często używany w przypadku nowych projektów kryptowalutowych, które używają zrzutów jako kampanii marketingowej.

Dlaczego za darmo?

Zastanowiłem się tak samo i moje myśli na ten temat są następujące;

Aby oferować monety za darmo, ludzie są produktem. Po wykonaniu zrzutu projekt tworzy świadomość o swoim ICO lub tokenie. Sprowadza ludzi do projektu, który inaczej nie byłby ich własnością ani nie słyszeliby o nim. Może to prowadzić do wzrostu cen tokenów, ponieważ ludzie cenią token, którego są właścicielami. Nazywa się to efektem posiadania: “W psychologii i ekonomii behawioralnej efekt wyposażenia (znany również jako awersja do zbycia i związany z samym efektem własności w psychologii społecznej) jest hipotezą, że ludzie przypisują większą wartość rzeczom tylko dlatego, że są ich właścicielami. ” Poza tym uważam, że ludzie są bardziej skłonni kupić token, który wcześniej posiadali lub nadal posiadają, ponieważ są już z nim dobrze zaznajomieni.

Czy darmowe krypto są bezwartościowe?

Nie, nie są! Byteball dla przykładu został rozdany posiadaczom BTC. Cena Byteball wzrosła do ponad 900 $ za Byteball w połowie lipca 2017 roku. OmiseGo rozdał darmowe znaczniki OMG posiadaczom Ethereum, cena tokenów OMG wzrosła do 12 $ we wrześniu 2017 roku. eBTC przesyła 2500 tokenów eBTC na jednego wnioskodawcę, w dniu 1 trafienia na giełdę cena wzrosła do 0,80 centów za token, co oznacza, że zrzut był wart 2000 $! Jedynym wymaganiem dotyczącym tego zrzutu było zarejestrowanie się przy użyciu adresu e-mail i adresu portfela. Najłatwiejsze 2000 $, jakie można było zgarnąć!

Oczywiście te zrzuty, o których wspomniałem powyżej, wyróżniają się. Większość zrzutów kryptowalutowych, o które się ubiegam, jest warta od 1 do 50 $. Jednak to wszystko to darmowe pieniądze. Możesz albo sprzedać te żetony, by zebrać więcej Ethereum i Bitcoin, albo je zatrzymać i mieć nadzieję na wzrost cen.

Gdzie mogę znaleźć informacje o nowych zrzutach?

Razem z zespołem stworzyliśmy kanał Telegram, na którym będziemy publikować warte uwagi Airdropy, w które oczywiście sami wchodzimy.

Jak wspomnieliśmy wyżej interesują nas airdropy z większą wartością, więc ubieganie się o 1$ przy wykonywaniu kilku czynności social mediowych – to nie dla nas!

Będziemy dodawać tylko i wyłącznie przeanalizowane projekty, w których wystarczy dołączyć do Telegrama, zweryfikować e-mail lub posiadać jakąś walutę.

Jest to w 100% darmowe a dołączyć możesz klikając w link poniżej:

https://t.me/joinchat/AAAAAE4e-4RYsG41n7bMkA

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here