CryptoTab – czyli zarabiaj w domu przeglądając internet!

0
874

Jeżeli chcesz zarobić darmowe pieniądze wykorzystując to co robisz każdego dnia – to świetnie trafiłeś!

Co to jest CryptoTab?

Crypto Tab to rozszerzenie do przeglądarki internetowej Google Chrome, które pozwala nam wydobywać kryptowalutę Monero, która jest automatycznie zamieniana w Bitcoina (BTC). Nic to nas nie kosztuje, możemy w pełni kontrolować prędkość wydobywania, co pozwoli nam zoptymalizować szybkość przeglądarki dla własnych potrzeb.

Gdy tylko, przeglądamy z nudów internet, czytamy ebooka, bądź szukamy czegokolwiek – wystarczy kliknąć w ikonkę CryptoTab i ustawić interesującą nas prędkość wydobywania.

Uprzedzam, że jest to rozszerzenie, które można stosować jako dodatek do naszego codziennego użytkowania komputera, a nie do wydobywania 24/7, gdyż będzie to kompletnie nieopłacalne.

Ile można zarobić?

Jak wspominałem wyżej, jest to dodatek do naszej przeglądarki, więc warto go mieć i powiedzmy po kilku tygodniach/miesiącach wypłacić jakieś dolary.

Dodatkowo sieć CryptoTab daje nam możliwość budowania naszej pajęczyny poprzez linki polecające. I tutaj można się mile zaskoczyć, gdyż możliwość stworzenia własnej sieci jest praktycznie nieograniczona.

Przykładowe poziomy polecających

Jest aż 10 poziomów polecających, za których dostajemy ciągły % od ich wykopanej ilości BTC. Więc wystarczy podesłać znajomym nasz link polecający i niech oni zrobią dokładnie to samo, w takim sposób zacznie budować nam się nasza własna sieć. To nic nas nie kosztuje! A możemy mieć – my jak i cała reszta znajomych dodatkowy zysk w ciągu miesiąca.

Dołącz – podeślij link polecający znajomym – niech oni powtórzą to co Ty – zarabiasz na używaniu przeglądarki!

Na stronie CryptoTab, możemy skorzystać z przybliżonego kalkulatora zarobków.

Wypłaty?

Pomimo, że pojawiają się wpisy odnośnie CryptoTab jako scam website, to kompletnie jest odwrotnie.

CryptoTab jest w pełni wypłacalną platformą, na ich stronie jest udostępniony dziennik wypłat, który jest aktualizowany o każdą wysłaną przez nich transakcję. Kolejną rzeczą jest akceptacja Google Market, ich rozszerzenie jest w pełni zaakceptowane przez Google.

Dziennik wypłat CryptoTab

Jest to fajna dodatkowa rzecz na “pracę w domu”, wydaje mi się, że bardziej realna niż fantastyczne skręcanie długopisów 😀

Jak zacząć przygodę z CryptoTab?

  1. Wchodzisz na https://goo.gl/9Jrw81
  2. Dodajesz rozszerzenie CryptoTab do swojej przeglądarki Chrome.
  3. Klikasz na ikonkę CryptoTab w prawym górnym rogu Twojej przeglądarki.
  4. Klikasz w “3 poziome paski” aby rozwinąć menu CryptoTab.
  5. Łączysz swoje konto z Facebookiem, albo inną platformą.
  6. Ustawiasz prędkość wydobywania.
  7. Czekasz na zyski!

! Jako dodatkowy punkt zalecam, skopiowanie własnego linku Referral i wysłanie go jak już wspominałem do znajomych i niech oni zrobią to samo. Dzięki procentowym poziomom, nasz zysk może znacznie się zwiększyć. !

Całość jest z pewnością fajnym sposobem na darmowy zarobek w domu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here