Airdrop.Love – zbieraj darmowe pieniądze! Darmowe kryptowaluty 2018/2019!

0
232

Niedawno wystartowała zupełnie nowa i pierwsza Polska strona zajmująca się airdropami kryptowalut, czyli darmowymi kryptowalutami – Airdrop.Love

Dzięki niej będziemy mogli w łatwy sposób kolekcjonować różnego rodzaju kryptowaluty na nasze portfele zupełnie za darmo. Z informacji, które udało nam się uzyskać Airdrop.Love chce otworzyć drogę naszym rodakom do zwiększania ich kryptowalutowego portfolio.

“Nasz cel jest prosty. Chcemy aby większe grono osób z Polski miało dostęp do airdropów oraz profitu jaki jest z nimi związany. Patrząc na kraje, które w tym temacie są już od jakiegoś czasu, możemy spokojnie powiedzieć że przeciętny użytkownik korzystający z airdropów, powiększył swój portfel o kilkaset dobrych dolarów. Dlatego też chcemy aby w Polsce każdy miał możliwość zarobienia sobie kilkuset złotych zupełnie za darmo. Jestem pewien, że takie pieniądze nie jednej osobie mogą się bardzo przydać.” – mówi jeden z założycieli Airdrop.Love

Airdrop.Love starannie selekcjonuje “zrzuty kryptowalut”, które później zupełnie za darmo możemy otrzymać wykonując proste czynności marketingowe. W każdym airdropie, zespół Airdrop.Love zawsze umieszcza szczegółową instrukcję tak aby nawet osoba, która nie ma styczności z kryptowalutami – wiedziała o co chodzi.

Aktualna wersja strony w fazie “Beta” jest bardzo przejrzysta i łatwa w obsłudze. Już na pierwszy rzut oka dostajemy informację o wartościowych airdropach. Wystarczy wziąć udział w kilku wybranych zrzutach, a nasz budżet może się zwiększyć o ponad 500 zł darmowych pieniędzy. Czyż to nie jest proste?

Strona główna Airdrop.Love

Czy jest w tym jakiś haczyk?

Airdropy to forma marketingu jaki stosuje się w świecie kryptowalut, więc nie ma tutaj żadnego haczyka i rzeczywiście są to darmowe pieniądze. Co więcej, z takiej formy zarabiania przez internet korzystają obecnie setki osób na całym świecie, więc dlaczego do nich nie dołączyć.

“Zbieranie darmowych kryptowalut w airdropach jest zupełnie nową formą wykorzystania technologii blockchain. Wiele firm tworzy swoje projekty i waluty, rozdając tym samym w kampaniach reklamowych drobne sumy dla ograniczonej liczby osób. Załapiesz się to dostaniesz 1-500$ za nic. Nie zdążysz? Będą setki innych okazji żeby się załapać. ”

Średni zarobek realny w świecie airdropów w przełomie roku 2017/18 wyniósł ponad 3000$. Daje nam to ponad 10,000 złotych średniego dodatkowego zarobku w ciągu roku. Taki budżet daje nam lekką swobodę zakupów lub wakacji dla całej rodziny – zupełnie za darmo!

Mamy nadzieję, że Airdrop.Love w jak najlepszy sposób udostępni nam, przeciętnym użytkownikom internetu dodatkową formę zarobku w sieci.

Aby być na bieżąco obserwujcie chłopaków na ich social mediach i śledźcie ich stronę!:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here